1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Klub Młodych Pisarzy

Antologia 2013

Antologia 2013

 

Antologię Klubu Młodych pisarzy tworzy siedem opowiadań autorek w wieku 15-19 lat. Są to z pozoru całkowicie odmienne prace, ale złożone w całość tworzą niezwykły kalejdoskop skłaniający do refleksji.

Opowiadania poruszają kwestię odkrywania siebie. Zapytują, jaki jest sens istnienia i na swój sposób tworzą próbę odpowiedzi, co jest w życiu najważniejsze. Utwory pokazują również szeroki wachlarz uczuć, który niczym tęcza otwiera się przed czytelnikiem i porywa rwącym nurtem w kolejne barwy i emocje. Ale przede wszystkim opowiadania stanowią dowód na to, że młode autorki obdarzone są nie tylko pasją pisania, ale również dużą wrażliwością w postrzeganiu świata i talentem, z jakim przelewają swoje myśli na papier.

Czy nastoletni człowiek może mieć coś wartościowego do powiedzenia? Odpowiedź na takie i inne wątpliwości znajduje się w tym zbiorze.

 

  

Tytuł: Klub Młodych Pisarzy. Antologia 2013
Autor: Praca zbiorowa
Wydawnictwo: Literary Art Institute
Kategoria: literatura piękna
ISBN: 978-83-937096-1-8
Ilość stron: 60
Oprawa: miękka
Wydanie I
Rok: 2013
Cena: 18 PLN

 

Zamów jeszcze dziś! Wyślij e-mail na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. !